Close

Tani nawilżacz powietrza. Smog stop! Ranking 2019

Nawilżacz powietrza w zimę to must have. Warto zadbać o zdrowie swojej skóry, układu oddechowego i jak najszybciej oddychać nawilżonym, czystym i wolnym od zanieczyszczeń powietrzem. Pierwszym krokiem ku poprawie funkcjonowania organizmu jest nawilżacz powietrza. Jesteś na etapie kupna tego urządzenia? Zobacz ranking nawilżaczy powietrza i przekonaj się, że jakość ma znaczenie!


1. YOER APH01W Pure Home – Twój inteligentny jonizator powietrza

Ranking 2019 otwiera jonizator powietrza YOER APH01W Pure Home. To niezwykle inteligentne, nowoczesne urządzenie, dzięki któremu zanieczyszczone powietrze nie będzie już problemem w Twoim domu. Dzięki mnogości funkcji możesz go dopasować do własnych potrzeb. Posiada także m.in. możliwość sterowania za pomocą smartfona, trzy poziomy pracy, osiem poziomów filtracji czy czujniki cząstek i zapachu. Jest urządzeniem wielofunkcyjnym, który zadba kompleksowo o Twoje zdrowie.

YOER APH01W Pure Home jonizator powietrza

Zawiera jonizator klasyczny, funkcję nawilżania i potrafi generować tlen, likwidując nieprzyjemne zapachy. Świetnie zadba o dobre samopoczucie Twoje i Twoich domowników. Na dużym, wygodnym wyświetlaczu podejrzysz m.in. wskaźnik pyłów PM2,5, wskaźnik wilgotności powietrza czy wskaźnik bieżącej temperatury otoczenia. Jeśli nawilżacz powietrza i jonizator powietrza w jednym jest Twoim celem, zapoznaj się z tym produktem!


2. Aeri 4.0 – optymalna wydajność w Twoich czterech kątach

Lubisz produkty, które cechuje maksymalna jakość i świetna wydajność? Taki jest właśnie nawilżacz powietrza Aeri 4.0. To produkt dla wymagających, charakteryzujący się sporym, bo aż 6,5 litrowym zbiornikiem na wodę. Sprawdzi się w Twoim domu i zapobiegnie problemom z przesuszonymi błonami śluzowymi, schorzeniami gardła czy też problemom ze skórą. Posiada m.in. funkcję jonizacji. Jest dość lekki i bardzo designerski z wyglądu, co spodoba się miłośnikom nowoczesnych gadżetów. Gwarantuje także cichą pracę, co potwierdza możliwość przełączenia urządzenia na tryb nocny. Jest energooszczędny i w prosty sposób pomoże Ci utrzymać odpowiednią wilgotność w mieszkaniu. Warto zapoznać się z nim bliżej!

nawilżacz powietrza biały Aeri 4.0


3. Philips HU4803/01 seria 2000 – zgrabny i wydajny

Trzecie miejsce na podium należy się bez wątpienia nawilżaczowi powietrza Philips HU4803/01 seria 2000. Śmiało można go nazwać maleńkim i zgrabnym urządzeniem, które nie zajmie sporo miejsca w Twoim mieszkaniu. Jednocześnie ma sporo funkcji, dzięki którym zyskasz skuteczny filtr powietrza do domu. Główną jego zaletą jest umiejętność równomiernego rozprowadzania nawilżonego powietrza po całym pomieszczeniu.

Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 seria 2000

Ponadto jest inteligentnym urządzeniem z równie inteligentną technologią parowania i automatyczną kontrolą. Do wyboru masz aż trzy opcje nawilżania: cichego, standardowego czy automatycznego. Jeśli doceniasz nowoczesne urządzenia i stawiasz na niezawodność, ten model z pewnością sprawdzi się w Twoim domu. Ten nawilżacz ewaporacyjny będzie sprzymierzeńcem odpowiedniego powietrza!


4. AERI MEDI TECH 6L – nowoczesny nawilżacz powietrza

Do rankingu dołącza także nawilżacz powietrza AERI MEDI TECH 6.0. Wyróżnia go nowoczesny wygląd, szereg przydatnych funkcji, cicha praca czy zbiornik o pojemności 6l. Nie obawiaj się o kontrolę ilości wody – nawilżacz powietrza sam się tym zajmie! Dodatkowo posiada m.in. lampkę nocną, która stworzy przyjemny nastrój. Łatwy w obsłudze, nowoczesny i skutecznie oczyszczający powietrze w Twoim domu.

AERI MEDI TECH 6L


5. Duux – jonizator powietrza dla dzieci i miłośników aromaterapii

Osobom, które cenią wygodę oraz użyteczność, spodoba się także nawilżacz powietrza aka jonizator powietrza – Duux. Jest inteligentnym urządzeniem, świetnie sprawdzającym się w każdym domu. Polubisz go m.in. za designerski wygląd, funkcjonalność, prostotę w obsłudze czy duży, zbiornik na wodę. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, iż urządzenie to można używać do aromaterapii. Wystarczy, że dodasz olejki eteryczne. Zaowocuje to pięknym zapachem rozprowadzanym po całym domu! Jest także energooszczędny, wydajny, trwały i funkcjonalny. Ponadto, ma nowoczesny design wraz z funkcją lampki nocnej.

Duux aromaterapia

Idzie lato, sprawdź jaki wentylator powietrza wybrać!

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
teodor
teodor
1 rok temu

nawilżacz powietrza to super sprawa. każde polskie, ogrzewane w zimie mieszkanie powinno taki mieć
pozdrawiam

Close