Close

Jaki telewizor 32 cale wybrać? Porady, wskazówki i ranking najlepszych

Jak wybrać telewizor 32 cale? Co w szczególności należy mieć na uwadze? Szybkie porady dla kupujących. 

32 calowy telewizor jeszcze do niedawna był uznawany za standard w polskim domach. Dziś, choć na rynku dostępne są modele o dużo wyższej rozdzielczości, to nadal średniej wielkości urządzenia cieszą się popularnością wśród użytkowników. Telewizor 32 cale do 1000 zł znajdzie zastosowanie w sypialni, ale też w wielu innych miejscach. Na przykład może być używany w pokoju hotelowym. Jeśli chodzi o to, jak wybrać telewizor 32 cale, to poza jakością obrazu i dźwięku, powinniśmy zwrócić uwagę na obecność WiFi, a także czy mamy do czynienia z inteligentnym telewizorem. Ważna jest także cena, która w przypadku 32 calowych telewizorów może się znacznie różnić w przypadku poszczególnych modeli. Najtańsze telewizory 32 cale raczej nie będą nadawały się do innych pomieszczeń niż sypialnia.

Najlepsze telewizory 32 cale 2020

Najlepszy wybór
Krüger&Matz KM0232T

Rodzielczość

1366×768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

Dolby Digital

Funkcje smart

Nie

Cena

469PLN

Drugi wybór
Opticum 32MH25001

Rodzielczość

1366×768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DeepSound

Funkcje smart

Nie

Cena

449PLN

Trzeci wybór
Kruger&Matz KM0232-S

Rodzielczość

1366 x 768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DolbyDigital

Funkcje smart

Tak

Cena

625PLN

Markowy
SAMSUNG UE32N5302

Rozdzielczość

1920×1080

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DolbyDigital Plus-Multiroom

Funkcje smart

Tak

Cena

1294PLN

Przejdź do pełnego rankingu telewizorów 32 cale

Jaki telewizor 32 cale wybrać? Przedstawiamy ranking 10 najlepszych TV 32 cale.

1.Telewizor 32 cale Krüger&Matz KM0232T

Telewizor 32 cale Krüger&Matz KM0232T

Telewizor LCD 32 cale Krüger&Matz KM0232T ma ekran o rozdzielczości ekranu 1366 x 768 pikseli w jakości Full HD. Współczynnik kontrastu wynosi 1000: 1. Urządzenie może wyświetlać 16,7 miliona kolorów, a także ma zintegrowany tuner dla DVB-T2 i DVB-C. Oczywiście istnieje również wejście RF, czyli konwencjonalne wejście antenowe. Telewizor full hd 32 cale Krüger&Matz KM0232T ma dwa głośniki o mocy wyjściowej 8 watów. Ponadto urządzenie jest gotowe do obsługi PVR, umożliwia odbiór programów z przesunięciem czasowym i jest również wyposażone w funkcje takie jak minutnik lub EPG. Z tyłu znajdziesz dwa wejścia HDMI i gniazdo CI +. Dostępne są również wejścia audio VGA i PC, a także port USB. Urządzenie oferuje nawet połączenie Scart. To jeden z lepszych wyborów, jeśli chodzi o to, jaki telewizor 32 cale wybrać.

Zalety
Wąska rama zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd
Dobra cena w stosunku do jakości
Korzystny współczynnik kontrastu i niska jasność
Wady
Niska jakość dźwięku ze względu na słabe głośniki
Niewielka liczba wyjść HDMI – 2

2. Telewizor LED 32 Opticum 32MH2500 HDMI USB

Opticum 32MH2500, to stosunkowo prosty w obsłudze telewizor, który charakteryzuje się wyjątkowo ostrym obrazem i żywymi kolorami. Zastosowano w nim technologię dźwięku DeepSound, co pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku. W urządzenie został wbudowany tuner DVB-T2 PRO i DVB-C, który umożliwia odbiór naziemnej telewizji w obrazie wysokiej jakości. EPG pozwala natomiast zobaczyć program telewizyjny wszystkich posiadanych przez ciebie programów. Telewizor został wyposażony w osobistą nagrywarkę cyfrową. Z kolei TimeShift umożliwia przewijanie, a także pauzowanie obrazu. Kolejna funkcja Subtitles umożliwia oglądanie każdego filmu w oryginalnej wersji. Złącza HDMI pozwalają na podłączenie konsoli do gier, komputera czy innych urządzeń. Jeśli szukasz taniego, a jednocześnie nowoczesnego telewizora, to LED 32 Opticum 32MH2500 HDMI USB jest idealnym kompromisem.

Zalety
Niska cena w stosunku do jakości
Wysoka jakość obrazu
Prosta obsługa i instalacja
Wady
Przy zmianie kanału występuje kilkusekundowe oczekiwanie
Brak Smart TV
Brak HDR i 3D

3. Telewizor 32 cale Kruger&Matz, HD, SMART KM0232-S

Telewizor 32'' Kruger&Matz, HD, SMART KM0232-S

Telewizor smart 32 cale KM0232-S to urządzenie z dolnej półki cenowej. Telewizor z WiFi 32 cale KM0232-S oferuje jakość obrazu HD, a do zapewnienia lepszej jakości obraz został tu zastosowany filtr grzebieniowy 3D oraz redukcja szumów DNR. 32 cale smart TV KM0232-S ma szerokie kąty widzenia, jednakowo w pionie jak też w poziomie. Wbudowany został tutaj tuner cyfrowy DVB-T2/T/C, ale też tuner analogowy. Dwa złącza HDMI pozwalają na podłączenie konsoli lub komputera. Zamontowane tutaj też port USB, który pozwala na korzystanie z nośników pamięci. Urządzenie ma też funkcje blokady rodzicielskiej, tryb hotelowy oraz automatycznie wyłączanie i program blokady rodzicielskiej. W naszym rankingu jest to jeden z najlepszych dostępnych telewizorów w tej cenie.

Zalety
Szerokie kąty widzenia
Port USB w obudowie
Kilka trybów dźwięku i obrazu
Wady
Brak przeglądarki internetowej
Brak rozdzielczości Full HD
Brak usługi HBBTV

4. TELEWIZOR LED 32 MANTA 32LHN19S HD Ready

TELEWIZOR LED 32 MANTA 32LHN19S HD Ready !

Telewizor 32 cale manta został wyposażony w technologie LED i rozdzielczość HD. Jakość obrazu poprawia znacznie jasność wynosząca 200 cd/m2 i kontrast statyczny o wartości 1300:1. Telewizor manta 32 cale posiada złącze USB, co pozwala korzystać z zewnętrznych nośników pamięci. Oprócz tego Manta 32 cale ma trzy złącza HDMI, a także VGA i złącze optyczne. Cechą charakterystyczną jest niska waga urządzenia – 5,7 kg. Manta ma wmontowany tuner DVB-T2, dzięki czemu możemy korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej. Rozdzielczość ekranu to 1366×768.

Zalety
Niska cena
Kontrast i jasność
Złącze optyczne
Wady
Brak WiFi i systemu smart
Brak zakrzywienia ekranu
Brak wsparcia dla DLNA

5. LEVEL HD 8232 Telewizor LED HD-Ready 32 cale

LEVEL HD 8232 to urządzenie w rozdzielczości obraz HD, wyposażone w technologię podświetlania matrycy – Direct LED. W telewizor został wbudowany tuner DVB-T/C, a za dźwięk odpowiada system Q.box. Urządzenie zostało wyposażone w trzy złącza HDMI i jedno złącze USB. Dostępne jest też euro złącze SCART, VGA, a także mini złącze komponentowe, wyjście koaksjalne, wyjście słuchawkowe oraz wejście PC Audio.

Zalety
Wysoka jakość dźwięku dzięki systemowi Q.box
Głębia, ostrość i dokładność szczegółów
Wady
Brak systemu Smart
Brak WiFi
Brak dodatkowych funkcji

6. TELEWIZOR LED 32 SAMSUNG UE32N5302 Smart TV FullHD

Telewizor 32 cale z Internetem UE32N5302 wyposażony został w HDR, dzięki czemu obraz jest ostrzejszy i bogatszy w kolory. Jasne i ciemne sceny są wyświetlane dokładniej i bardziej szczegółowo. Telewizor samsung 32 cale został wyposażony w Ultra Clean View, który analizuje oryginalną zawartość za pomocą zaawansowanego algorytmu i zapewnia obraz o jeszcze wyższej jakości przy mniejszych zniekształceniach. Samsung tv 32 cale ma też system Micro Dimming Pro, który dzieli ekran na strefy i analizuje obraz pod kątem głębszej czerni i bieli. Dodatkowo Samsung 32 cale UE32N5302 ma system Smart TV, który pozwala na korzystanie z wielu aplikacji. Samsung smart tv 32 cale ma złącze LAN, dwa porty HDMI, a także USB.

Zalety
Rozdzielczość Full HD
Wsparcie dla platformy Smart TV
Przyjazne Menu
Wady
Obsługuje tylko zawartość HDR10
Samsung skupia się na ekranach 4K, dlatego brakuje nowych aplikacji dla tego modelu
Rzadkie aktualizacje

7. Telewizor LG LED 32LK510B HDMI DVBT USB

LG telewizor 32 cale został wyposażony w technologie HD. Cechuje go elegancki design. TV lg 32 cale32LK510B ma częstotliwość 60 Hz, co czyni go niezwykle konkurencyjnym w tym zakresie cenowym. LG udało się połączyć średnią moc systemu audio ze stosunkowo dobrą jakością dźwięku. Pod względem wyposażenia dźwiękowego telewizor ma dwa głośniki o mocy akustycznej 5 W. Telewizor 32 cale lg oferuje dość standardowe połączenia: HDMI, mieszane wejścia, porty i audio są dostępne w tym modelu. Są też dostępne łącza:

1 port USB, gniazdo Component (Y / Pb / Pr). Panel Direct LED poprawia ogólne renderowanie obrazu i zapewnia większą jednolitość.

Zalety
Użyteczny jednakowo jako telewizor i monitor
Elegancki wygląd
Wysoka jakość obrazu w stosunku do ceny
Wady
Nawet pełna prezentacja jakości programów za pośrednictwem DVB-T2 kończy się niepowodzeniem z powodu bardzo skromnej rozdzielczości wyświetlania HD
Brak dodatkowych funkcji
Brak WiFi

8. Telewizor LED Philips 32PFS6402 FHD Android

Telewizor Philips 32 cale 32PFS6402 został wyposażony w LED Full HD LCD. Jest tutaj Smart TV z aplikacjami między innymi na Netflix i YouTube. Philips 32 cale można podłączyć do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi lub kabla. Możesz także oglądać telewizję bez oddzielnego odbiornika telewizyjnego w Digitenne, dostawców telewizji kablowej i telewizji satelitarnej. Za pomocą oddzielnego dysku twardego lub pamięci USB podłączonej do USB można także nagrywać programy, wstrzymywać telewizję na żywo i przewijać do tyłu. Posiada 4 złącza HDMI i 3 porty USB. Telewizor 32 cale Philips ma system operacyjny Android, który charakteryzuje się bardzo różnorodnym wyborem różnych aplikacji. Uwagę zwracają też głośniki o mocy 16 watów, jakie ma TV 32 cale smart TV.

Zalety
Dobra jakość dźwięku
Duży wybór aplikacji
Cztery złącza HDMI
Wady
Brak Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji ze słuchawkami
Wersja systemu operacyjnego jest rzadko aktualizowana

9. Telewizor Manta LED 32LHA48L HD SMART WiFi ANDROID

Telewizor Manta LED 32LHA48L HD SMART WiFi ANDROID

Telewizor 32 cale smart firmy Manta ma rozdzielczość 1366 x 768. Został wyposażony w głośniki o dużej mocy 16 W. Zastosowana tu została zgodność z technologią HD Ready, dzięki czemu możliwy jest ostry obraz HD. Telewizor 32 cale smart TV gwarantuje nam bardzo wysoką jakość obrazu i umożliwia bezprzewodową komunikację z wykorzystaniem WiFi. Istnieje tutaj możliwość nagrywania programów na dysk twardy i odtwarzania ich w dowolnym momencie. Dzięki zastosowaniu łącza USB istnieje możliwość podłączania urządzeń przenośnych. W telewizorze znajduję się tuner telewizji naziemnej drugiej generacji DVB-T2, który zapewnia nam odtwarzanie audycji w standardzie HD. Ekran jest podświetlony za pomocą diod LED, które jednocześnie są energooszczędne.

Zalety
Wysoka jakość obrazu i dźwięku w kontekście ceny
WiFi
Tuner DVB-T2 zapewniający lepszą jakość i płynność obrazu
Wady
Nagrywanie przez złącze USB jest możliwe tylko w przypadku kanałów cyfrowych
Jedynie 2 złącza HDMI

10. Telewizor KIANO Slim TV 32 cale

Telewizor KIANO Slim TV 32 cale

KIANO Slim TV 32 cale został wyposażony w nową matrycę HD DLED. Cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru dźwięku pomiędzy standardowym, kinowym, muzycznym, mowy i spersonalizowanym. Możesz też wybrać tryb obrazu: dynamiczny, standardowy, miękki i spersonalizowany. Możesz także skonfigurować swoje ulubione kolory i odcienie: standardowe, gorące lub zimne. Telewizor ma też funkcję poprawiania jakości obrazu. Możesz wybrać jedną z opcji redukcji: Mały> Średni> Duży. Wyświetlacz LED XT PRO5 gwarantuje jasne kolory, lepszy kontrast i głębszą czerń. Za jakość dźwięku odpowiada Technologia Dolby Digital Plus. Urządzenie zostało wyposażone w złącza SCART, VGA, wejście PC Audio, 3×HDMI, AVI, USB oraz mini złącze komponentowe.

Zalety
Możliwość spersonalizowania urządzenia
Dobra jakość obrazu
Wady
Opóźnienie podczas przełączania kanałów
Nie najwyższa jakość dźwięku
Niewygodny, kiepskiej jakości pilot


Zobacz także: Soundbar – jaki wybrać? Ranking najlepszych modeli

Telewizor 32 cale z smart tv czy bez smart tv? Jakie ma to znaczenie dla funkcjonalności sprzętu?

Według firmy badawczej IHS Markit prawie 70 procent wszystkich telewizorów sprzedanych w ubiegłym roku było zaliczanych do inteligentnych. Telewizory Smart TV mają oprogramowanie, które jest wyposażone w wiele funkcji i aplikacji. Dzięki temu inteligentne telewizory umożliwiają strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów, filmów, przeglądanie zdjęć itp. Telewizor 32 cale z smart TV to skrzyżowanie komputera z telewizorem. Tak jak możesz pobrać oprogramowanie na komputer. Możesz także pobrać oprogramowanie lub aplikacje na telewizor smart. Oprogramowanie lub systemy operacyjne w inteligentnych telewizorach można aktualizować. Telewizor 32 cale smart TV zapewnia zatem większą funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Ponieważ telewizory inteligentne mają systemy operacyjne, możesz łatwo połączyć się z Internetem. To przenosi zalety i funkcjonalność na znacznie wyższy poziom niż w przypadku zwykłych telewizorów. Możesz przesyłać strumieniowo filmy i muzykę, udostępniać zdjęcia między smart fonem, komputerem i smart TV, a także przeglądać Internet. Netflix, Hulu, YouTube, Amazon Prime Video, Sling TV itp. To aplikacje, które pozwalają na strumieniowe przesyłanie i oglądanie filmów za opłatą. Możesz także przesyłać strumieniowo swoje ulubione piosenki i słuchać ulubionych stacji radiowych. Inteligentne telewizory są też łatwe w konfiguracji. Telewizory Smart można bezproblemowo zintegrować z siecią inteligentnego domu. Działają dobrze z asystentami głosowymi i innymi inteligentnymi urządzeniami.

samsung czy lg

Żadna technologia nie jest jednak doskonała. Telewizory inteligentne kosztują więcej niż tradycyjne telewizory. Ze względu na ich system operacyjny, który daje im większą funkcjonalność. Urządzenia podłączone do Internetu i posiadające oprogramowanie zawsze stwarzają problemy z bezpieczeństwem i niezawodnością. Jeśli inteligentny telewizor jest zintegrowany z domem, łatwiej jest ukraść dane osobowe i finansowe. Dodatkowo jesteś uzależniony od ich aktualizacji.

Wybór w dużej mierze zależy tutaj od tego, do jakich celów wykorzystujesz telewizor. Jeśli jest to poboczne urządzenie, zlokalizowane w sypialni czy w pokoju hotelowym, to system Smart jedynie podniesie cenę telewizora. Jeśli jednak chcesz używać danego telewizora w salonie, to system Smart sprawi, że korzystanie z niego na co dzień będzie wygodniejsze. Kolejnym aspektem jest wybór oglądanych programów. Jeżeli zależy ci na serialach, filmach to system Smart daję dostęp do większej ilości programów tego typu. Jeśli wystarczy ci program telewizji naziemnej, nie ma potrzeby kupowania telewizora z systemem Smart.

mały telewizor jaki kupić

Telewizor 32 cale z wifi – czyli jak WiFi może wzbogacić funkcjonalność telewizora

Wiele telewizorów o wielkości 32 cali zostało wyposażonych w system WiFi. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce kupować nie tylko nowoczesny telewizor LCD lub LED z szeroką przekątną, ale „inteligentną” technologię, która pozwala wygodnie korzystać z nieograniczonych zasobów Internetu. Telewizor 32 cale z WiFi będzie z pewnością droższy niż zwykły telewizor 32 cale, ale gwarantuje nam większe możliwości. Współcześnie router WiFi nie jest już luksusem, ale zestawem wyposażenia dostępnym w prawie każdym domu.

Jeśli nasz TV 32 cale został wyposażony w system Smart, to znaczy, że pozwala łączyć się z Internetem bez kabla z telewizora, ponieważ Smart TV integruje mikrokomputer i adapter Wi-Fi. To tylko „połączenie” luksusowego wypoczynku, wiele usług rozrywkowych z filmami najwyższej jakości, a oprócz programów telewizyjnych, „inteligentny” telewizor pozwala komunikować się ze znajomymi przez Skype i sieci społecznościowe za pomocą mikrofonu i kamery internetowej. Istnieją dwa rodzaje telewizorów Smart z Wi-Fi: ze wbudowanym adapterem WiFi oraz z zewnętrznym modułem sieci bezprzewodowej. Aby skorzystać z szerokich uprawnień Smart TV z adapterem WiFi, musisz mieć sieć domową, a co najważniejsze, publiczny router bezprzewodowy. Wi-Fi to punkt dostępu, który za pomocą hasła dystrybuuje do wszystkich podłączonych do niego urządzeń Internet otrzymany z sieci światowej.

ranking telewizorów

Czy można i jak znaleźć telewizor 32 cale bez ramki?

Jeśli chodzi o tanie telewizory 32 cale, to rzadko spotykany jest tutaj model bez ramki. Wynika to z faktu, że tej rozdzielczości, wyeliminowanie ramki jest prawie niemożliwe. Jednak na rynku możemy spotkać telewizor 32 cale bez ramki, choć najczęściej nie została ona całkowicie wyeliminowana, a jedynie jest cieńsza w porównaniu do innych modeli.

Jak wygląda sprawa z telewizorem 32 cale 4k?

Wielu użytkowników poszukując nowych rozwiązań technologicznych, zapewne słyszało już o formacie 4 K. Pojawia się zatem pytanie, czy istnieje na rynku telewizor 4k 32 cale. Format 4K jest rzadko stosowany jeśli chodzi o wielkość 32 cale. Telewizor w tej rozdzielczości stanowić ma bowiem atrakcyjną cenowo alternatywę dla droższych i większych urządzeń. Zastosowanie technologii 4K sprawiłoby, że stałby się nieatrakcyjnym wyborem dla większości użytkowników. TV 32 cale 4k nie wykorzystałby w pełni możliwości technologicznych systemu, a Full HD, a także HD Ready przy przekątnej, jaką ma TV 32 cale smart są zupełnie wystarczające. Zatem jeśli zastanawiamy się, jaki TV 32 cale kupić, to raczej nie powinien to być telewizor 32 cale 4k.

telewizor 32 cale jaki kupić

Telewizor 32 cale czy 40? Czyli, czy 32 cale to nie za mało?

Czy jednak 32 cale to nie za mało, aby w pełni cieszyć się z oglądanych programów? Być może większy telewizor zapewni nam więcej pozytywnych doznań i radości. Jeśli zastanawiamy się co będzie lepsze – telewizor 32 cale czy 40 cale, to przede wszystkim musimy rozważyć nasze potrzeby. Bez względu na to, czy jest to telewizor panasonic 32 cale, czy toshiba 32 cale, to kluczem do odpowiedzi jest tutaj przeznaczenie odbiornika. 32-calowy telewizor jest wystarczająco duży, aby zaspokoić nasze potrzeby bez zajmowania miejsca. Telewizor smart tv 32 cale nie tylko ma wszelkie nowoczesne rozwiązania stosowane w większych urządzeniach, ale też może zostać umieszczony praktycznie wszędzie – na komodzie, biurku czy właśnie w hotelowym pokoju. Smart tv 32 cale pozwala nam na korzystanie z Internetu i oglądanie najnowszych seriali, a jednocześnie nie redukuje przestrzeni w pomieszczeniu. Telewizor 32 cale full hd może stanąć w salonie, ale też w kuchni, sypialni czy pokoju nastolatka. Istnieje też jeszcze jedna zaleta, jaką ma telewizor 32 cale. Cena takiego urządzenia jest dużo niższa niż w przypadku większych modeli. Bez względu na to, czy jest to Panasonic 32 cale, czy urządzenie LG lub Manta, to telewizor 32 cale tani i dobry możemy kupić już za kilkaset złotych.

Telewizor 32 cale LG czy Samsung? Rywalizacja najpopularniejszych marek

Większość telewizorów na pierwszy rzut oka wygląda w dużej mierze tak samo. Jednak od lat na rynku wyróżniają się dwa czołowi producenci – LG oraz Samsung. To, co wyróżnia Samsunga i LG, to ich skala: są oni największymi sprzedawcami telewizorów na całym świecie. Obaj są producentami z Korei Południowej – z dużą bazą instalacyjną i szeroką gamą telewizorów wprowadzanych każdego roku. Czy jest to telewizor 32 cale Samsung czy też telewizor LG 32 cale smart TV, to każdy z nich korzysta z własnej zastrzeżonej platformy smart TV.

LG jest liderem w dziedzinie webOS – minimalnego, pozbawionego interfejsu inteligentnego telewizora – od 2014 roku. Telewizor lg 32 cale korzysta z poziomego paska menu do często używanych aplikacji, usług przesyłania strumieniowego i danych wejściowych, z możliwością dostosowania miejsca, dzięki czemu możesz wybrać miejsce, w którym mają się znajdować ulubione aplikacje. Najnowsze oprogramowanie webOS 4.5 LG 32 cale ma też dodatkowe menu, które pojawiają się po najechaniu kursorem na ikonę aplikacji.

Platforma Samsunga Tizen nie różni się znacznie układem, Jednak standardowy telewizor Samsung 32 cale smart TV nie ma tak imponującego algorytmu wyszukiwania, jak oprogramowanie LG. Zestawy OLED i Super UHD firmy LG mają wbudowany Asystent Google. Samsung telewizor 32 cale używa własnego (nieco gorszego) asystenta Bixby. Różnica jest też w panelach. LG wykorzystuje panele OLED. TV Samsung 32 cale będzie wyposażony w QLED. To zastrzeżona technologia opracowana przez firmę Samsung. QLED wykorzystuje filtr kropek kwantowych, aby poprawić kolory i kontrast. Telewizory Samsung 32 cale smart TV są znacznie jaśniejsze niż LG wyposażone w OLED. LG są zaś lepiej przystosowane do wysokiej jakości formatów wideo w ciemnych warunkach oglądania. Jak widać wybór telewizor 32 cale LG czy Samsung nie jest wcale prosty. Wiele zależy jak w większości przypadków od osobistych preferencji.


Zobacz także: Jakie kino domowe wybrać? Ranking

Podsumowanie – jaki tv 32 cale będzie najbardziej odpowiedni?

Bez względu na to, czy interesuje cię TV 32 cale Full HD, czy telewizor 32 cale bez smart TV, musisz zwrócić uwagę na jakość obrazu i dźwięku. To kluczowe parametry w każdym urządzeniu. Telewizor powinien być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Telewizor 32 cale WiFi sprawdzi się jako połączenie odbiornika i komputera i jest odpowiednim wyborem, kiedy w dużej mierze zależy nam na dostępie do nowości filmowych, atrakcyjnych seriali i chcesz przesyłać poszczególne treści między laptopem i TV. Telewizor 32 cale z WiFi będzie jednak kosztował nieco więcej niż standardowy telewizor 32 cale. Promocja może nieco zmniejszyć koszt urządzenia, jednak nadal musimy być przygotowani na większy wydatek. Standardowy telewizor LED 32 cale pozbawiony systemu Smart to z kolei rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy szukają taniego odbiornika dobrej jakości lub potrzebują drugiego telewizora do kuchni czy sypialni. 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close