Close

Jaki telewizor 32 cale wybrać? Porady, wskazówki i ranking najlepszych

Jak wybrać telewizor 32 cale? Co w szczególności należy mieć na uwadze? Szybkie porady dla kupujących. 

32 calowy telewizor jeszcze do niedawna był uznawany za standard w polskim domach. Dziś, choć na rynku dostępne są modele o dużo wyższej rozdzielczości, to nadal średniej wielkości urządzenia cieszą się popularnością wśród użytkowników. Telewizor 32 cale do 1000 zł znajdzie zastosowanie w sypialni, ale też w wielu innych miejscach. Na przykład może być używany w pokoju hotelowym. Jeśli chodzi o to, jak wybrać telewizor 32 cale, to poza jakością obrazu i dźwięku, powinniśmy zwrócić uwagę na obecność WiFi oraz obecność funkcji SMART. Ważna jest także cena, która w przypadku 32 calowych telewizorów może się znacznie różnić pośród poszczególnych modeli. Najtańsze telewizory 32 cale raczej nie sprawdzą się u miłośników oglądania sportu czy osób posiadających wiele źródeł zewnętrznych.

Najlepsze telewizory 32 cale 2020

Najlepszy wybór
Krüger&Matz KM0232T

Rodzielczość

1366×768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

Dolby Digital

Funkcje smart

Nie

Cena

479PLN

Drugi wybór
Opticum 32MH25001

Rodzielczość

1366×768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DeepSound

Funkcje smart

Nie

Cena

499PLN

Trzeci wybór
Kruger&Matz KM0232-S

Rodzielczość

1366 x 768

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DolbyDigital

Funkcje smart

Tak

Cena

799PLN

Markowy
SAMSUNG UE32N5302

Rozdzielczość

1920×1080

Typ

LED

Odświeżanie

60Hz

Technologia dźwięku

DolbyDigital Plus-Multiroom

Funkcje smart

Tak

Cena

1294PLN

Przejdź do pełnego rankingu telewizorów 32 cale

Jaki telewizor 32 cale wybrać? Przedstawiamy ranking 10 najlepszych TV 32 cale.

1.Telewizor 32 cale Krüger&Matz KM0232T

Telewizor 32 cale Krüger&Matz KM0232T

Telewizor LCD 32 cale Krüger&Matz KM0232T ma ekran o rozdzielczości ekranu 1366 x 768 pikseli spełniający standard HD Ready. Deklarowany przez producenta współczynnik kontrastu wynosi 1000: 1. Urządzenie może wyświetlać 16,7 miliona kolorów, co jest wartością typową dla ekranów LCD. Posiada także zintegrowany tuner DVB-T2 i DVB-C. Telewizor HD 32 cale Krüger&Matz KM0232T ma dwa głośniki o mocy wyjściowej 5 watów, co powinno wystarczyć do wygodnego słuchania dialogów w programach telewizyjnych. Z tyłu znajdziemy dwa złącza HDMI i jedno USB, do którego podłączymy dysk lub pendrive’a. To jeden z lepszych wyborów, jeśli decydujemy o tym, jaki telewizor 32 cale zakupić.

Zalety
Wąska rama zapewnia elegancki i nowoczesny wygląd
Dobra cena w stosunku do jakości
Korzystny współczynnik kontrastu i niska jasność
Wady
Niska jakość dźwięku ze względu na słabe głośniki
Niewielka liczba wyjść HDMI – 2

2. Telewizor LED 32 Opticum 32MH2500 HDMI USB

Opticum 32MH2500, to stosunkowo prosty w obsłudze telewizor, który charakteryzuje się wyjątkowo ostrym obrazem i żywymi kolorami. Zastosowano w nim technologię dźwięku DeepSound, co pozwala uzyskać wysoką jakość dźwięku. W urządzenie został wbudowany tuner DVB-T2 i DVB-C, które umożliwiają odbiór naziemnej i kablowej telewizji w dobrej jakości. Dzięki złączu USB możemy podłączyć do telewizora dysk lub pendrive’a, a następnie nagrać na niego wybraną audycję. Dostępne są także funkcje pauzowania i przewijania. 3 złącza HDMI pozwalają na podłączenie konsoli do gier, komputera czy innych urządzeń. Jeśli szukasz taniego, a jednocześnie nowoczesnego telewizora, to LED 32 Opticum 32MH2500 HDMI USB jest idealnym kompromisem pomiędzy dobrą jakością, a niską ceną.

Zalety
Niska cena w stosunku do jakości
Wysoka jakość obrazu
Prosta obsługa i instalacja
Wady
Przy zmianie kanału występuje kilkusekundowe oczekiwanie
Brak Smart TV
Brak HDR i 3D

3. Telewizor 32 cale Kruger&Matz, HD, SMART KM0232-S

Telewizor 32'' Kruger&Matz, HD, SMART KM0232-S

Telewizor smart 32 cale KM0232-S to urządzenie z dolnej półki cenowej. Telewizor z WiFi 32 cale KM0232-S oferuje jakość obrazu HD, a do poprawy zastosowano filtr grzebieniowy 3D oraz redukcję szumów DNR. 32 cale smart TV KM0232-S ma szerokie kąty widzenia, jednakowo w pionie jak i w poziomie. Wbudowane zostały tunery analogowy oraz cyfrowe DVB-T2/T/C. Dwa złącza HDMI pozwalają na podłączenie konsoli lub komputera. Znajdziemy tutaj też 2 porty USB, które pozwalają na korzystanie z nośników pamięci. Urządzenie ma też funkcje blokady rodzicielskiej, tryb hotelowy oraz automatycznie wyłączanie. Dostępne są także funkcje Smart. Telewizor umożliwia oglądanie materiałów z serwisów internetowych takich jak Netflix, YouTube, Ipla oraz przeglądanie stron internetowych za pomocą wbudowanej przeglądarki. W naszym rankingu jest to jeden z najlepszych telewizorów dostępnych w tej cenie.

Zalety
Szerokie kąty widzenia
2 Porty USB
Kilka trybów dźwięku i obrazu
Wady
Rozdzielczość tylko HD Ready
Niska jasność podświetlenia – tylko 220 nitów
Słabe głośniki – 2x5W

4. TELEWIZOR LED 32 MANTA 32LHN19S HD Ready

TELEWIZOR LED 32 MANTA 32LHN19S HD Ready !

Telewizor 32 cale manta został wyposażony w standardową technologię podświetlenia LED i rozdzielczość HD. Jakość obrazu poprawia kontrast statyczny o wartości 1300:1, ale jasność na poziomie 200 nitów może utrudnić oglądania w słonecznym pokoju. Telewizor manta 32 cale posiada złącze USB, co pozwala korzystać z zewnętrznych nośników pamięci. Oprócz tego Manta 32 cale ma trzy złącza HDMI, a także VGA i złącze optyczne. Cechą charakterystyczną jest niska waga urządzenia – 5,7 kg. Manta ma wmontowany tuner DVB-T2, dzięki czemu możemy korzystać z naziemnej telewizji cyfrowej. Nie posiada natomiast technologii HDR oraz funkcji Smart.

Zalety
Niska cena
Niska waga
3 złącza HDMi
Wady
Brak WiFi i systemu smart
Bardzo niska jasność – 200 nitów
Brak rozdzielczości Full HD

5. LEVEL HD 8232 Telewizor LED HD-Ready 32 cale

LEVEL HD 8232 to urządzenie oferujące obraz w rozdzielczości HD oraz wyposażone w standardową technologię podświetlania matrycy LED. W telewizor został wbudowany tuner DVB-T/C, a za dźwięk odpowiada system Q.box. Urządzenie zostało wyposażone w trzy złącza HDMI i jedno złącze USB. Dostępne jest też euro złącze SCART, VGA, a także mini złącze komponentowe, wyjście koaksjalne, wyjście słuchawkowe oraz wejście PC Audio.

Zalety
Niska cena
Duża różnorodność złącz i aż 3 porty HDMi
Wady
Brak systemu Smart
Brak WiFi
Brak FullHD

6. TELEWIZOR LED 32 SAMSUNG UE32N5302 Smart TV FullHD

Telewizor 32 cale z Internetem UE32N5302 wyposażony został w HDR, dzięki czemu obraz jest ostrzejszy i bogatszy w kolory. Jasne i ciemne sceny są wyświetlane dokładniej i bardziej szczegółowo. Telewizor samsung 32 cale został wyposażony w Ultra Clean View, który zmniejsza ilość szumów i wzmacnia kolory. Samsung tv 32 cale ma też system Micro Dimming Pro, który dzieli ekran na strefy i analizuje obraz pod kątem głębszej czerni i bieli, co pozwala uzyskać większy kontrast podczas wyświetlania scenerii w HDR. Dodatkowo Samsung 32 cale UE32N5302 ma system Smart TV, który pozwala na korzystanie z wielu aplikacji. Samsung smart tv 32 cale ma złącze LAN, dwa porty HDMI, a także USB.

Zalety
Rozdzielczość Full HD
Wsparcie dla platformy Smart TV
Wysoka częstotliwość odświeżania – 500 Hz
Wady
Podwyższona cena
Przeciętnej jakości dźwięk z wbudowanych głośników
Tylko 2 porty HDMI

7. Telewizor LG LED 32LK510B HDMI DVBT USB

LG telewizor 32 cale został wyposażony w technologie HD. Cechuje go elegancki design. TV lg 32 cale32LK510B posiada ekran odświeżany z częstotliwością 60 Hz, co jest wartością typową w tym zakresie cenowym. Pod względem wyposażenia dźwiękowego telewizor ma dwa głośniki o mocy akustycznej 5 W. Telewizor 32 cale lg oferuje dość standardowe połączenia: 2x HDMI, 1x USB z funkcją nagrywania, wyjście optyczne oraz Ci. Podświetlenie matrycy w technologii LED to także parametr typowy dla tego rodzaju urządzeń. Pochwalić należy niski pobór mocy 31W, co pozwoliło urządzeniu osiągnąć klasę energetyczną A+.

Zalety
Użyteczny jednakowo jako telewizor i monitor
Elegancki wygląd
Wysoka jakość obrazu w stosunku do ceny
Wady
Brak funkcji Smart
Brak WiFi
Tylko 2 porty HDMI

8. Telewizor LED Philips 32PFS6402 FHD Android

Telewizor Philips 32 cale 32PFS6402 został wyposażony w ekran LCD o rozdzielczości Full HD. Jest tutaj Smart TV z aplikacjami takimi jak Netflix i YouTube. Philips 32 cale można podłączyć do Internetu za pośrednictwem Wi-Fi lub kabla RJ45. Za pomocą oddzielnego dysku twardego lub pamięci USB podłączonej do USB można także nagrywać programy, wstrzymywać telewizję na żywo i przewijać do tyłu. Posiada aż 4 złącza HDMI i 3 porty USB. Telewizor 32 cale Philips ma system operacyjny Android, który charakteryzuje się bardzo różnorodnym wyborem różnych aplikacji. Uwagę zwracają też głośniki o mocy 16 watów, jakie ma TV 32 cale firmy Philips. Wyjątkową cechą tego modelu jest także system podświetlenia ściany za ekranem Ambilight. Sprawia on wrażenie powiększenia obrazu, gdyż kolor oświetlającego ścianę światła naśladuje barwy, które znajdują się na ekranie telewizora.

Zalety
Dobra jakość dźwięku
Duży wybór aplikacji
Cztery złącza HDMI
Wady
Brak Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji ze słuchawkami
Nieco powolna praca systemu Android

9. Telewizor Manta LED 32LHA48L HD SMART WiFi ANDROID

Telewizor Manta LED 32LHA48L HD SMART WiFi ANDROID

Telewizor 32 cale smart firmy Manta ma rozdzielczość 1366 x 768. Został wyposażony w głośniki o dużej mocy 2 x 8 W. Telewizor 32 cale smart TV gwarantuje nam bardzo wysoką jakość obrazu i umożliwia bezprzewodową komunikację z wykorzystaniem WiFi. Istnieje tutaj możliwość nagrywania programów na dysk twardy i odtwarzania ich w dowolnym momencie. Dzięki zastosowaniu złącza USB istnieje możliwość podłączania urządzeń przenośnych. W telewizorze znajduję się tuner telewizji naziemnej drugiej generacji DVB-T2, który zapewnia nam odtwarzanie audycji w standardzie HD. Ekran jest podświetlony za pomocą diod LED, które jednocześnie są energooszczędne. System operacyjny to Android w wersji 4.4, który jest już przestarzały. W połączeniu z 1 GB pamięci RAM jego działanie jest także powolne.

Zalety
Wysoka jakość obrazu i dźwięku w kontekście ceny
WiFi
Tuner DVB-T2 zapewniający lepszą jakość i płynność obrazu
Wady
Powolne działanie systemu operacyjnego
Jedynie 2 złącza HDMI

10. Telewizor KIANO Slim TV 32 cale

Telewizor KIANO Slim TV 32 cale

KIANO Slim TV 32 cale został wyposażony w matrycę HD DLED. Cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru dźwięku pomiędzy standardowym, kinowym, muzycznym, mowy i spersonalizowanym. Można też wybrać tryb obrazu: dynamiczny, standardowy, miękki i spersonalizowany. Telewizor ma też funkcję poprawiania jakości obrazu. Niestety maksymalna jasność podświetlenia o wartości 200 nitów może nie wystarczyć do wygodnego oglądania tv w słonecznym pokoju. Za jakość dźwięku odpowiada Technologia Dolby Digital Plus. Urządzenie zostało wyposażone w złącza SCART, VGA, wejście PC Audio, 3×HDMI, USB oraz mini złącze komponentowe.

Zalety
Niska cena
3 złącza HDMI
Duża różnorodność złącz
Wady
Przeciętna jakość dźwięku
Wysoki średni pobór mocy – 56W
Niska wartość maksymalnego podświetlenia matrycy


Zobacz także: Soundbar – jaki wybrać? Ranking najlepszych modeli

Telewizor 32 cale z smart tv czy bez smart tv? Jakie ma to znaczenie dla funkcjonalności sprzętu?

Według firmy badawczej IHS Markit prawie 70 procent wszystkich telewizorów sprzedanych w ubiegłym roku było zaliczanych do kategorii Smart TV. Telewizory te mają oprogramowanie, które jest wyposażone w wiele funkcji i aplikacji. Dzięki temu telewizory Smart umożliwiają strumieniowe przesyłanie muzyki, filmów, filmów, przeglądanie zdjęć itp. Telewizor 32 cale z smart TV to urządzenie posiadające częściowa funkcjonalność smartfona czy komputera. Niektóre z nich pozwalają także na pobranie dodatkowych aplikacji. Przykładem jest system Android.

Ponieważ telewizory inteligentne mają systemy operacyjne, możliwe jest łatwe połączenie się z Internetem. To przynosi zalety i funkcjonalność na znacznie wyższy poziom niż w przypadku zwykłych telewizorów. Możliwe jest przesyłanie strumieniowe filmów i muzyki, udostępnianie zdjęć między smartfonem, komputerem i smart TV, a także przeglądanie Internetu. Netflix, Hulu, YouTube, Amazon Prime Video, Sling TV itp. To aplikacje, które pozwalają na strumieniowe przesyłanie i oglądanie filmów i seriali darmowo lub za opłatą. Inteligentne telewizory pomimo dużej funkcjonalności są też łatwe w konfiguracji. Telewizory Smart można bezproblemowo zintegrować z siecią inteligentnego domu. Działają dobrze z asystentami głosowymi i innymi inteligentnymi urządzeniami.

samsung czy lg

Żadna technologia nie jest jednak doskonała. Telewizory inteligentne kosztują więcej niż tradycyjne telewizory. Ze względu na ich system operacyjny, który daje im większą funkcjonalność. Urządzenia podłączone do Internetu i posiadające oprogramowanie zawsze stwarzają problemy z bezpieczeństwem i niezawodnością. Jeśli inteligentny telewizor jest zintegrowany z domem, łatwiej jest ukraść dane osobowe i finansowe. Dodatkowo jesteś uzależniony od ich aktualizacji.

Wybór w dużej mierze zależy tutaj od tego, do jakich celów wykorzystujesz telewizor. Jeśli jest to poboczne urządzenie, zlokalizowane w sypialni czy w pokoju hotelowym, to system Smart jedynie podniesie cenę telewizora. Jeśli jednak chcesz używać danego telewizora w salonie, to system Smart sprawi, że korzystanie z niego na co dzień będzie wygodniejsze. Kolejnym aspektem jest wybór oglądanych programów. Jeżeli zależy ci na serialach, filmach to system Smart daję dostęp do większej ilości programów tego typu. Jeśli wystarczy ci program telewizji naziemnej, nie ma potrzeby kupowania telewizora z systemem Smart.

mały telewizor jaki kupić

Telewizor 32 cale z wifi – czyli jak WiFi może wzbogacić funkcjonalność telewizora

Wiele telewizorów o wielkości 32 cali zostało wyposażonych w łączność bezprzewodową Wi-Fi. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób chce kupować nie tylko nowoczesny telewizor LED o dużej przekątnej, ale też „inteligentną” technologię, która pozwala wygodnie korzystać z nieograniczonych zasobów Internetu. Telewizor 32 cale z Wi-Fi będzie z pewnością droższy niż zwykły telewizor 32 cale, ale gwarantuje nam większe możliwości. Współcześnie router Wi-Fi nie jest już luksusem, ale zestawem wyposażenia dostępnym w prawie każdym domu, a dostęp do bezprzewodowego internetu stał się normą.

Jeśli nasz TV 32 cale został wyposażony w system Smart, to znaczy, że pozwala łączyć się z Internetem bez kabla internetowego, ponieważ Smart TV integruje m.in. odbiornik Wi-Fi. Poza możliwością wyświetlania filmów, koncertów, seriali i teledysków znajdujących się w internecie, „inteligentny” telewizor pozwala komunikować się ze znajomymi przez Skype i sieci społecznościowe za pomocą mikrofonu i (w niektórych modelach) kamery internetowej. Istnieją dwa rodzaje telewizorów Smart z Wi-Fi: zazwyczaj obecnie spotykane z wbudowanym adapterem WiFi oraz takie, do których konieczne jest dokupienie zewnętrznego modułu sieci bezprzewodowej (zazwyczaj starsze modele). Aby skorzystać z funkcji Smart TV poprzez WiFi, musimy dysponować dostępem do punktu sieci bezprzewodowej. Dostarczają je np. routery. Do połączenia potrzebujemy znać nazwę naszej sieci oraz jej hasło.

ranking telewizorów

Czy można i jak znaleźć telewizor 32 cale bez ramki?

Obecnie modny jest minimalizm w stylistyce sprzętu elektronicznego. W przypadku telewizorów oznacza to jak największe zmniejszenie rozmiarów ramek. Zauważymy go także w przypadku telewizorów o przekątnej 32 cali. Zważywszy jednak na stosunkowo niewielkie rozmiary samego ekranu w stosunku do np. modeli 60 cali, ramka jest bardziej zauważalna w modelach o mniejszej przekątnej. Nie jest to spowodowane jej większą grubością, a mniejszą dominacją powierzchni ekranu w stosunku do całego rozmiaru telewizora. Wiele modeli tv 32 cale dostępnych na rynku ma cienkie ramki, tak samo jak w przypadku egzemplarzy o innej wielkości.

Jak wygląda sprawa z telewizorem 32 cale 4k?

Wielu użytkowników poszukując nowych rozwiązań technologicznych, zapewne słyszało już o rozdzielczości 4k. Pojawia się zatem pytanie, czy istnieje na rynku telewizor 4k 32 cale. Format 4K jest rzadko stosowany jeśli chodzi o wielkość 32 cale. Telewizor w tej rozdzielczości stanowić ma bowiem atrakcyjną cenowo alternatywę dla droższych i większych urządzeń. Zastosowanie technologii 4K sprawiłoby, że stałby się nieatrakcyjnym wyborem dla większości użytkowników. TV 32 cale 4k nie wykorzystałby w pełni możliwości technologicznych systemu, a Full HD, a także HD Ready przy przekątnej, jaką ma TV 32 cale smart są zupełnie wystarczające. Zatem jeśli zastanawiamy się, jaki TV 32 cale kupić, to raczej nie powinien to być telewizor 32 cale 4k.

telewizor 32 cale jaki kupić

Telewizor 32 cale czy 40? Czyli, czy 32 cale to nie za mało?

Czy jednak 32 cale to nie za mało, aby w pełni cieszyć się z oglądanych programów? Być może większy telewizor zapewni nam więcej pozytywnych doznań i radości. Jeśli zastanawiamy się co będzie lepsze – telewizor 32 cale czy 40 cale, to przede wszystkim musimy rozważyć nasze potrzeby. Bez względu na to, czy jest to telewizor panasonic 32 cale, czy toshiba 32 cale, to kluczem do odpowiedzi jest tutaj przeznaczenie odbiornika. 32-calowy telewizor jest wystarczająco duży, aby zaspokoić nasze potrzeby bez zajmowania miejsca. Telewizor smart tv 32 cale nie tylko ma wszelkie nowoczesne rozwiązania stosowane w większych urządzeniach, ale też może zostać umieszczony praktycznie wszędzie – na komodzie, biurku czy właśnie w hotelowym pokoju. Smart tv 32 cale pozwala nam na korzystanie z Internetu i oglądanie najnowszych seriali, a jednocześnie nie redukuje przestrzeni w pomieszczeniu. Telewizor 32 cale full hd może stanąć w salonie, ale też w kuchni, sypialni czy pokoju nastolatka. Istnieje też jeszcze jedna zaleta, jaką ma telewizor 32 cale. Cena takiego urządzenia jest dużo niższa niż w przypadku większych modeli. Bez względu na to, czy jest to Panasonic 32 cale, czy urządzenie LG lub Manta, to tani i dobry telewizor 32 cale możemy kupić już za kilkaset złotych.


ZOBACZ TEŻ: Czym jest telewizor 8K?


Telewizor 32 cale LG czy Samsung? Rywalizacja najpopularniejszych marek

Żadna technologia nie jest jednak doskonała. Telewizory Smart kosztują więcej niż tradycyjne telewizory. Ze względu na ich system operacyjny, który daje im większą funkcjonalność. Mnogość funkcji i aplikacji może jednak być utrudnieniem dla osób niezaznajomionych z tego typu technologią.

Wybór w dużej mierze zależy od tego, do jakich celów wykorzystywany będzie telewizor. Jeśli jest to poboczne urządzenie, zlokalizowane w sypialni czy w pokoju hotelowym, to system Smart jedynie podniesie cenę telewizora. Jeśli jednak chcemy używać danego telewizora do oglądania treści internetowych na serwisach takich jak YouTube czy Netflix oraz prezentowania własnych zdjęć ze smartfona czy laptopa przy rodzinie, to system Smart okaże się niezbędny. Jeśli wystarczą nam typowe programy telewizji naziemnej, to nie ma potrzeby kupowania telewizora z systemem Smart.

LG posiada webOS – prosty w obsłudze interfejs Smart Tv używany od 2014 roku. Telewizor Lg 32 cale korzysta z poziomego paska menu do często używanych aplikacji, usług przesyłania strumieniowego i danych wejściowych, z możliwością dostosowania miejsca, dzięki czemu możemy wybrać miejsce, w którym mają się znajdować ulubione aplikacje. Najnowsze oprogramowanie webOS 4.5 LG 32 cale ma też dodatkowe menu, które pojawiają się po najechaniu kursorem na ikonę aplikacji.

Platforma Samsunga Tizen nie różni się znacznie układem, jednak standardowy telewizor Samsung 32 cale smart TV nie ma tak imponującego algorytmu wyszukiwania, jak oprogramowanie LG. Zestawy firmy LG mają wbudowany Asystent Google. Telewizor 32 cale Samsung używa własnego asystenta Bixby. Ci dwa producenci słyną także ze swoich wyjątkowych konstrukcji ekranów. LG w swoich droższych i większych modelach wykorzystuje panele OLED. TV Samsung z wysokiej półki będzie wyposażony w QLED (także tylko modele o większej przekątnej). To zastrzeżona technologia opracowana przez firmę Samsung. QLED wykorzystuje filtr kropek kwantowych, aby poprawić kolory i kontrast. Telewizory Samsung QLED są znacznie jaśniejsze niż LG wyposażone w OLED. LG zaś duże lepiej sobie radzi z odtwarzaniem materiałów o wysokiej rozpiętości tonalnej (HDR). Przykładowe modele telewizorów LG OLED oraz Samsung QLED znaleźć można w naszym rankingu najlepszych telewizorów 55 cali 4k [LINK] Jak widać wybór telewizora pomiędzy Samsungiem a LG nie jest wcale prosty. Wiele zależy, jak w większości przypadków, od osobistych preferencji.


Zobacz także: Jakie kino domowe wybrać? Ranking

Podsumowanie – jaki tv 32 cale będzie najbardziej odpowiedni?

Bez względu na to, czy interesuje cię TV 32 cale Full HD Smart, czy telewizor 32 cale HD Ready bez smart TV, musisz zwrócić uwagę na jakość obrazu i dźwięku. To kluczowe parametry w każdym urządzeniu. Telewizor powinien być dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Telewizor 32 cale z WiFi sprawdzi się jako połączenie odbiornika i komputera i jest odpowiednim wyborem, kiedy w dużej mierze zależy nam na dostępie do nowości filmowych, atrakcyjnych seriali i chcemy przesyłać poszczególne treści między laptopem i TV. Telewizor 32 cale z WiFi będzie jednak kosztował nieco więcej niż standardowy telewizor 32 cale. Promocja może nieco zmniejszyć koszt urządzenia, jednak nadal musimy być przygotowani na większy wydatek. Standardowy telewizor LED 32 cale pozbawiony systemu Smart to z kolei rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy szukają taniego odbiornika dobrej jakości lub potrzebują drugiego telewizora do kuchni czy sypialni.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
emilRRR
emilRRR
9 miesięcy temu

dla mnie jest najlepszy samsung 32 cale UE32N5302 . do pokoju i playstation świetnie się sprawdza, a stosunek ceny do jakości uważam za najrozsądniejszy.

tvowiec
tvowiec
6 miesięcy temu

Posiadam tv kruger & matz w pokoju dziecięcym i świetnie się sprawdza.
Po raz kolejny ta marka mnie zaskoczyła.

Adam
Adam
6 miesięcy temu

Manta – niska cena i dobra jakość, polecam

Zamknij