Close

Toaleta z funkcją bidetu – dlaczego warto ją posiadać?

Toaleta z funkcją bidetu to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala przenieść dbanie o higienę osobistą na jeszcze wyższy poziom. Połączenie w jednym wysoko funkcjonalnym i atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniu funkcjonalności miski WC i bidetu pozwala na zainstalowanie toalety myjącej w każdej łazience oraz zapewnienie sobie na co dzień komfortu i wygody. Dlaczego warto rozważyć zakup nowoczesnej toalety z funkcją bidetu i które z dostępnych w sprzedaży rozwiązań wybrać?

Toaleta z funkcją bidetu i jej funkcjonalność

Toaleta z funkcją bidetu to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się do dbania o higienę osobistą całej rodziny i jest przystosowana do użytkowana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Może zostać umieszczona w każdej łazience, w tym także pomieszczeniu, w którym nie ma miejsca zarówno na miskę wc, jak i klasyczny bidet. W porównaniu do tego ostatniego, toaleta myjąca oferuje jednak znacznie lepszą i bardziej rozbudowaną funkcjonalność - pozwala na wygodne sterowanie temperaturą wody, oferuje kilka trybów mycia, które można dostosować do swoich aktualnych potrzeb oraz dysponuje praktyczną funkcją suszenia, dzięki której zmniejszymy zużycie papieru toaletowego.

Atutem toalety z funkcją bidetu jest także sam jej wygląd - nowoczesne rozwiązania tego typu posiadają minimalistyczny i atrakcyjny design, co pozwala na ich zainstalowanie w każdej łazience oraz idealne dopasowanie do jej wystroju oraz obecnej w pomieszczeniu armatury łazienkowej. Sterowanie pracą toalety myjącej jest banalnie proste i może być realizowane za pomocą wbudowanego panelu lub bezprzewodowego pilota, który można zainstalować na ścianie w pobliżu urządzenia. Prostota obsługi oraz niezawodność sprawiają natomiast, że toaleta myjąca to rozwiązanie, z którego obsługą poradzi sobie każdy domownik, w tym także dzieci oraz osoby starsze, mało biegłe w nowoczesnych technologiach.

Inspira In-Wash marki Roca - inteligentna toaleta myjąca

Doskonałym przykładem tego, co najlepsze w toaletach myjących, jest rozwiązanie marki Roca - toaleta z funkcją bidetu Inspira In-Wash. Jej powstanie jest efektem pracy projektantów i inżynierów firmy Roca, których wieloletnie doświadczenie i specjalizacja pozwoliły na stworzenie jedynej w swoim rodzaju inteligentnej toalety myjącej. Inspira In-Wash jest uniwersalnym rozwiązaniem, które pozwala na korzystanie z najbardziej zaawansowanych technologii każdej osobie. Urządzenie na tle innych rozwiązań wyróżnia się bardzo prostą, intuicyjną obsługą, która jest realizowana za pomocą bezprzewodowego pilota.

Inspira In-Wash pozwala na regulowanie nie tylko samej temperatury wody, ale także jej ciśnienia oraz położenia dyszy myjącej, co pozwala na dostosowanie pracy toalety do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Obecność funkcji suszenia pozwala ograniczyć zużycie papieru toaletowego, a dwa tryby mycia - damski i tylni na dostosowanie funkcji mycia do płci oraz potrzeb każdego użytkownika. Oscylacyjne ruchy dyszy myjącej zapewniają natomiast jeszcze lepszą wygodę mycia oraz poczucie świeżości i czystości. Oprócz rozbudowanej funkcjonalności ogromnym atutem toalety myjącej Inspira In-Wash jest także jej uniwersalny i minimalistyczny design, który sprawia, że urządzenie idealnie współgra z wystrojem każdej łazienki.

Materiał partnera.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
EwaSchwesta
EwaSchwesta
3 lat temu

toaleta z funkcją bidetu to powinien być standard
za granicą istnieje już od lat

2wojtek2
2wojtek2
3 lat temu

bardzo dobry pomysł!!

ada
ada
3 lat temu

minimalistyczne, eleganckie i luksusowe rowiązanie 🙂

Zamknij