Close

Płytki gresowe i elewacyjne Cerrad – trendy i kolekcje

Płytki gresowe i elewacyjne cieszą się nieustanną i w pełni zasłużoną popularnością – zwłaszcza te produkowane przez cenione i renomowane marki. Szeroki wybór tego typu materiałów wykończeniowych pozwala na tworzenie pięknych i oryginalnych aranżacji – zarówno wnętrz, jak i zewnętrznych fasad, tarasów czy schodów. Sprawdźmy najnowsze trendy w ceramice ściennej i podłogowej, na podstawie niezwykle ciekawych kolekcji Cerrad.

Płytki Cerrad do wnętrz i na zewnątrz!

Polska marka Cerrad oferuje wyroby, które odznaczają się wysoką jakością wykonania, trwałością i niezwykle ciekawym wzornictwem. Są to gresowe płytki podłogowe oraz ścienne – w tym płytki elewacyjne Cerrad. Marka produkcją płytek zajmuje się już od ponad 20 lat. I nie tylko zna najnowsze trendy panujące w aranżacjach wnętrz i zewnętrznych części budynków, ale z powodzeniem je kształtuje.

Wielki format i płytki na podłogę oraz ścianę

W ofercie firmy znajdziemy nowoczesne płytki wielkoformatowe i płytki elewacyjne Cerrad, które doskonale imitują naturalną cegłę czy kamień. Są one stosowane nie tylko na fasady budynków czy do dekoracji murowanych ogrodzeń, można nimi wykładać również ściany wewnątrz budynku. Co istotne, kolekcje marki to kompleksowe rozwiązanie, w którym znajdziemy wszystkie niezbędne elementy aranżacji, takie jak mozaiki, dekory czy cokoły.

Płytki elewacyjne Cerrad – bogactwo kolorów!

W przypadku kolekcji obejmujących płytki elewacyjne Cerrad możemy liczyć na szeroką gamę kolorystyczną poszczególnych linii produktów. Doskonałym tego przykładem jest kolekcja Piatto, dostępna w wielu wariantach kolorystycznych, takich jak Piatto: honey, red, sand, gris, terra czy antracyt. Dodatkowo wraz z płytkami elewacyjnymi znajdziemy w kolekcji stopnice i płytki podłogowe, co pozwala stworzyć w pełni harmonijną i kompleksową aranżację obejmującą elewację, schody i taras.

Inspiracje czerpane z natury i nie tylko!

Cerrad stawia nie tylko na nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu produkty marki doskonale nadają się do wnętrz urządzonych w stylu modernistycznym lub industrialnym. Projektanci marki czerpią również garściami inspiracje z natury. Owocem tego jest niezwykle bogata oferta różnego rodzaju kolekcji płytek gresowych, imitujących naturalne materiały, takie jak drewno (kolekcje: Lussaca, Giornata), kamień (kolekcja Tacoma) czy marmur (kolekcja Calacatta).

Natomiast gestem w kierunku nowoczesnych trendów są wyroby, których motywem przewodnim jest beton, również oferowane w różnych wariantach kolorystycznych. Do popularnych i cenionych kolekcji inspirowanych betonem należą: ApeninoConcreteBatista oraz Masterstone. Co ciekawe, Cerrad w tej ostatniej kolekcji doskonale połączył industrialny i surowy w swoim stylu beton, z dekorami o orientalnym wzornictwie.

Gresowe i elewacyjne płytki Cerrad to wysokiej jakości produkty o nowoczesnym i modnym designie, które stanowią poważną konkurencję dla takich marek Tubądzin czy Paradyż. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy, ponieważ znajdziemy tam wiele produktów o wyjątkowym i nietuzinkowym stylu oraz bogatej gamie kolorystycznej.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sylwek
sylwek
4 lat temu

piękne!

Aga999
Aga999
4 lat temu

mam płytki imitujące marmur i są niesamowite

Zamknij