Close

Mieszkania dwupoziomowe. Za co je kochamy?

Zanim podpiszemy umowę kupna na nowe mieszkanie, powinniśmy dokładnie przeanalizować wszystkie za i przeciw. Szukając lokum idealnego dla siebie, nie możemy zapomnieć o sprawdzeniu kilku istotnych kwestii. Po pierwsze – lokalizacja. Po drugie – metraż. Po trzecie – plan mieszkania. Jakie lokum w Warszawie wybrać, by cieszyć się wygodną i komfortem? Czy rozważaliście mieszkania dwupoziomowe? My sprawdzamy, czy warto!

Na poziomie

Mieszkania dwupoziomowe w Warszawie cieszą się sporą popularnością. Nic dziwnego – dodatkowe piętro pozwala nam stworzyć sobie namiastkę domu jednorodzinnego w centrum miasta. Nieruchomości tego typu doskonale sprawdzają się u rodzin z dziećmi – to właśnie młodzi rodzice szczególnie cenią taki typ rozkładu.

Dzieje się tak z kilku przyczyn. W mieszkaniu dwupoziomowym można zagospodarować przestrzeń tak, by sprawnie oddzielić część dzienną, bardziej dostępną od części prywatnej, sypialnianej. Górne piętro najczęściej służy za sypialnię rodziców, to tam znajdują się też dziecięce pokoje. Na dole z kolei urządzamy kuchnię i salon, w którym swobodnie możemy spotykać się z rodziną i znajomymi, nie tracąc przy tym poczucia intymności.

Urządzamy po swojemu!

Jeśli marzy nam się dom i, jednocześnie, nie chcemy rezygnować z lokalizacji w centrum miasta, mieszkania dwupoziomowe w Warszawie czy Gdańsku będą dla nas idealną opcją. Niezależnie od tego, czy planujemy powiększenie rodziny, czy już ją mamy, czy może doskonale czujemy się w roli singla, większa przestrzeń oznacza większy komfort życia.

Piętrowy rozkład mieszkania umożliwia aranżowanie przestrzeni na dziesiątki sposobów. Dół może pozostać miejscem do spędzania czasu z bliskimi, na górze z kolei często tworzymy niebanalne, ułatwiające życie projekty. Jedni przeznaczają to piętro na swoje biuro, inni aranżują tam salę treningową, jeszcze inni – studio fotograficzne. Pomysłów jest tyle, ilu mieszkańców. Kluczem do sukcesu jest wybranie wymarzonego dla siebie stylu.

Dobra lokalizacja

Ale nawet najlepiej zaprojektowane i najpiękniej wykończone lokum niewiele znaczy, jeśli nie jest położone w bezpiecznej, dobrze skomunikowanej dzielnicy. Nie bez przyczyny to mieszkania na Woli czy Żoliborzu cieszą się wśród mieszkańców stolicy największą popularnością.

Szukając idealnego dla siebie mieszkania, warto sprawdzić ofertę osiedla 19.Dzielnica, zlokalizowanego właśnie na Woli – tuż obok biznesowego serca stolicy. Stąd wszędzie jest blisko. Rozbudowana infrastruktura i, jednocześnie, bliskość terenów zielonych to połączenie, które podbiło serca tysięcy ludzi.

Materiał partnera.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij