Close

Domowa rozrywka na nowym poziomie dzięki Philips Hue Play – sprawdź!

Zimowe wieczory sprzyjają spędzaniu czasu w domowym zaciszu, lecz prawdziwi kinomaniacy zawsze znajdą wolną chwilę, by obejrzeć serial lub premierowy thriller. Zestaw kina domowego zapewnia znakomitą rozrywkę, dzięki wysokiej jakości dźwięku i muzyki. Uzupełnienie go o system Philips Hue Play doda zupełnie nowego wymiaru rozrywki. Sprawdź, co zyskasz decydując się na inteligentne oświetlenie zsynchronizowane z muzyką, filmami i grami.

Artykuł partnera

System inteligentnego oświetlenia - co go wyróżnia?

Inteligentne oświetlenie idealnie odpowiada na bieżące potrzeby użytkownika. Dzięki niemu lampy uruchamia się zdalnie za pomocą aplikacji w smartfonie lub na tablecie. Równie dobrze można zaprogramować je tak, by włączały się o określonej godzinie i wyłączały, gdy domownicy idą spać. Takie rozwiązanie ogranicza zużycie prądu i podnosi komfort życia.

System Philips Hue buduje się na bazie gotowych zestawów lub indywidualnego projektu. Użytkownik może w każdej chwili dołączyć do niego kolejne żarówki lub akcesoria, jeśli zdecyduje się na rozbudowę domu lub zmianę sposobu użytkowania jakiegoś pomieszczenia. Dzięki temu jeden system może służyć przez lata, przez cały czas odpowiadając na potrzeby domowników. Dodatkowo Philips Hue może obsługiwać oświetlenie zewnętrzne, by zapewnić bezpieczeństwo po zmroku i zmniejszyć ryzyko włamania.

Zobacz, jakie żarówki, lampy i akcesoria są dostępne w serii Philips Hue: https://www.komputronik.pl/category/18144/inteligentne-oswietlenie,philips.html

Gdzie zamontować Philips Hue Play?

Zestaw Philips Hue Play jest dedykowany do salonów, pokojów gamingowych i kącików multimedialnych. Dzięki niemu tworzy się wyjątkową, świetlną oprawę dla słuchanej muzyki, oglądanego filmu lub gry uruchomionej na komputerze bądź konsoli. W ten sposób oświetlenie podkreśla wrażenia wzrokowe i słuchowe, co sprawia, że domownicy spędzają czas wolny jeszcze przyjemniej. 

Zapoznaj się z dostępnymi zestawami Philips Hue: https://www.komputronik.pl/search-filter/18144/zestawy-philips-hue

Philips Hue Play synchronizuje się z dźwiękiem i obrazem. Światło emitowane przez lampy i taśmy LED miga, rozjaśnia się lub ściemnia oraz zmienia kolor zgodnie z tym, co dzieje się na ekranie telewizora. Oświetlenie może również tańczyć w ślad za muzyką, odtwarzaną z płyty lub serwisu takiego jak Spotify. Dzięki temu domownicy doświadczają zupełnie nowej formy rozrywki. We własnym salonie mogą poczuć się niczym w prawdziwym kinie lub na sali koncertowej.

Jak korzystać z Philips Hue Play?

W celu stworzenia inteligentnego oświetlenia Philips Hue Play należy zamontować mostek Hue. Jest to serce całego systemu. Użytkownik potrzebuje również aplikacji, za pomocą której będzie sterować wybranymi funkcjami lamp, żarówek i innych elementów zestawu. Do uruchamiania poszczególnych funkcji w aplikacji można używać komend głosowych.

Zestaw Philips Hue Play powinien być wyposażony w Philips Hue Play HDMI sync box. Do urządzenia podłącza się cztery różne sprzęty, synchronizując w ten sposób ich działanie z filmem na ekranie telewizora, muzyką puszczaną z wieży stereo lub grą uruchomioną na konsoli. System inteligentnego oświetlenia w salonie lub pokoju gamingowym można rozbudować o wszystkie akcesoria, oprawy i żarówki z serii Philips Hue.

Zapoznaj się z ofertę multikolorowych żarówek Philips Hue: https://www.komputronik.pl/search-filter/18144/zarowki-philips-hue

Do zestawu Philips Hue Play warto dobrać przede wszystkim żarówki, które świecą w 16 mln kolorów i posiadają możliwość konfiguracji barwy ciepłej lub zimnej. Dzięki temu żarówko po przyciemnieniu i rozjaśnieniu najdokładniej oddaje emocje aktorów na ekranie lub podkreśla grozę scen w horrorach. Ponadto te same żarówki na co dzień mogą świecić ciepłym lub chłodnym światłem, by zapewnić optymalne warunki do czytania lub pracy. Takie rozwiązanie sprawia, że te same elementy inteligentnego oświetlenia sprawdzają się niemalże w każdej sytuacji i zawsze w pełni odpowiadają na potrzeby użytkowników.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij