Close

Materac sprężynowy – zdrowy i komfortowy sen w Twojej sypialni

Co wyróżnia materace sprężynowe? Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie?

Zdrowy sen – czy z materacem sprężynowym możesz na niego liczyć?

Na przestrzeni lat producenci materacy podejmowali się trudnego i żmudnego zadania, jakim jest poszukiwanie konstrukcji, która najlepiej wesprze komfort snu. Jest to o tyle ważne, że jeszcze nie tak dawno materace stanowiły produkowane masowo, niezbyt przemyślane produkty. Dziś, przy wsparciu nowoczesnych technologii, mogą one oferować naprawdę warte uwagi parametry i uwzględniać indywidualne cechy każdego z nas. Nasze potrzeby względem podstawy dla snu są różne, ponieważ anatomicznie każdy człowiek znacząco się od siebie różni – nie tylko pod kątem masy ciała, ale np. konstrukcji kręgosłupa. Dlatego znalezienie złotego środka nie jest możliwe. Z tego powodu najbardziej zaufane i profesjonalne marki, takie jak Hilding Anders, rozwijają zarówno segment materacy piankowych, jak i sprężynowych. Przyjrzyjmy się dokładnie tym drugim i skupmy się na tym, jakie cechy powinny one oferować.

Dlaczego materace Hilding są tak często wybierane przez Polaków?

Kiedy materac sprężynowy ma sens?

Materace sprężynowe to konstrukcje, którym przypisuje się wyższy poziom trwałości, jednak gorsze warunki względem mikroklimatu. Na szczęście, na rynku dostępne są także takie materace sprężynowe, które bardzo dobrze radzą sobie z alergenami, bakteriami i grzybami. Nie tylko te najbardziej zaawansowane konstrukcje wyróżniają się znakomitym mikroklimatem – również stosunkowo tani materac Hilding Zorba został wzbogacony pianką lateksową, która zapewnia znakomitą ochronę przed rozwijaniem się w konstrukcji materaca niepożądanych mikroorganizmów. Przy wyborze materaca sprężynowego ważne jest także to, by oferował on wiele stref twardości. W przypadku modelu Hilding Zorba jest ich aż 7 – to zapewnia znakomite podparcie osobom, którym zależy na maksymalnym komforcie.

Współcześnie nie warto stawiać na materace sprężynowe, które nie są wyposażone w konstrukcję kieszeniową. Tego typu rozwiązanie jest przestarzałe, szybko ulega deformacjom i nie zapewnia tak wysokiego standardu snu jak np. wykorzystanie technologii multipocket. W Hilding Zorba zastosowano sprężyny kieszeniowe wysokiej jakości, które pozwalają na korzystanie z materaca przez wiele lat, przy zachowaniu świetnego komfortu na co dzień. Jeśli interesuje Cię materac Zorba, na abcsnu.pl znajdziesz więcej szczegółów na temat tej konstrukcji.

Dlaczego materace Hilding są tak często wybierane przez Polaków?

Hilding Zorba to przykład konstrukcji, która oferuje świetne parametry w dosyć atrakcyjnej cenie. To jeden z wielu powodów, dla których Polacy tak chętnie sięgają po produkty marki Hilding Anders. Do innych czynników należy dodać fakt, iż rozwiązania tej marki tworzone są z dbałością o nowoczesne standardy. To bogata wiedza naukowa i długie testy każdego z materacy sprawiają, że efekt jest tak doskonały. Materace Hilding Anders oferują znakomity mikroklimat, ich konstrukcja wyróżnia się trwałością, higiena użytkowania stoi na najwyższym poziomie, a dodatkowo firma ta dba o ekologię. Dzięki świetnej ergonomii, skutecznemu wsparciu dla wygody snu, a także wykonaniu z bardzo wytrzymałych materiałów, konstrukcje Hilding Anders doceniane są na całym świecie. Większość materacy tej marki zdobywa atesty, które potwierdzają ich niezwykłe właściwości. Niektóre z nich oznakowane są certyfikatem medycznym, natomiast inne modele w portfolio Hilding posiadają certyfikat jakości instytutu AEH.

Materiał partnera.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij