Close

Lodówki Samsung – czym się wyróżniają na rynku?

Pojemność użytkowa chłodziarki, szuflada przedłużająca świeżość produktów mięsnych, a także warzyw i owoców, zaawansowany system sterowania, możliwość wygodnej regulacji parametrów to jedne z argumentów, które decydują o wyborze konkretnej lodówki. Niewątpliwie jednymi z najchętniej wybieranych są obecnie lodówki Samsung. Dostępne w kilku liniach produktowych odpowiadają na bardzo różne potrzeby użytkowników. 

Lodówki Samsung — nowoczesność na miarę XXI wieku

Lodówki Samsung to niewątpliwie jedne z najchętniej wybieranych obecnie na rynku chłodziarko-zamrażarek. Użytkowników przekonuje spora pojemność użytkowa zamrażarki, jak i samej chłodziarki, możliwość wygodnego dostosowania ustawienia wewnętrznej przestrzeni lodówki tak, aby odpowiadała ona konkretnym potrzebom użytkownika. Marka Samsung przede wszystkim jednak przyciąga nowoczesną technologią, zaawansowanym systemem chłodzenia, możliwościami optymalizacji parametrów urządzenia (np. podczas dłuższego wyjazdu, kiedy można lodówkę błyskawicznie przełączyć w tryb wakacyjny redukujący zużycie energii).  Możliwości technologicznych jest znacznie więcej. 

Czym przekonuje do zakupu lodówka Samsung? 

Lodówki Samsung wyposażone są w zaawansowany system chłodzenia typu MultiFlow. Te inteligentne lodówki zapewniają więc równomierne rozprowadzanie i utrzymywanie temperatury. Mimo że drzwi lodówki i cała jej obudowa jest stosunkowo cienka, to urządzenie działa bez zarzutu, zarówno chłodzenie, jak i mrożenie jest efektywne w każdych warunkach. Produkty marki Samsung gwarantują również dłuższe przechowywanie żywności, która nie traci tak szybko swoich właściwości odżywczych. Nie ma tutaj znaczenia, czy jest to pojedyncza czy dwudrzwiowa lodówka, nowoczesne technologie podnoszące efektywność przechowywania stosowane są dzisiaj właściwie w każdym modelu lodówki. Wykorzystywane są tutaj także materiały takie jak włókno szklane, które zapewniają doskonałe chłodzenie dzięki świetnej izolacji. Sprzęt działa bez zarzutu, a przy tym zużywa mniej energii, a samo wnętrze lodówki jest bardziej przestronne. 

Standardem jest już oświetlenie LED, a także system NoFrost przeciwdziałający pojawianiu się szronu. Dzięki tenmu urządzenia nie trzeba regularnie wyłączać, rozmrażać, usuwać lodu, bo ten nie powstaje. Plusem lodówek Samsung jest oczywiście również energooszczędność, które wcale nie wyklucza się z zastosowaniem w niektórych modelach ekranu ułatwiającego obsługę lodówki. 

Lodówki Samsung — dwudrzwiowe, z kostkarką, z ekranem 

Modele Samsung oferują bardzo wiele ciekawych udogodnień dla swoich użytkowników. Oczywiście wiele tutaj zależy od konkretnego modelu, natomiast do dyspozycji są lodówki jednodrzwiowe, chłodziarki typu Side by Side, które dzielone są w pionie, co pozwala na uruchomienie dwóch niezależnych obiegów powietrza. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się linia FamilyHub z systemem smart i dotykowym ekranem. Dzięki połączeniu z Internetem ekran lodówki pozwala nie tylko nią sterować, lecz także wysyłać wiadomości, zostawiać notatki, sterować innymi urządzeniami w sieci smart, a nawet oglądać filmy. Lodówki marki Samsung mają także różnego rodzaju udogodnienia, które niekoniecznie są istotne dla wszystkich, natomiast część z nich cieszy się naprawdę dużym uznaniem użytkowników. W poszczególnych modelach chłodziarko-zamrażarek możesz znaleźć:

  • dystrybutor wody (filtrowanej), 
  • kostkarkę do lodu,
  • specjalne szuflady przedłużające okres przechowywania warzyw i owoców (przez zastosowanie niższej temperatury), 
  • możliwość zmiany temperatury w zamrażarce, która pozwala zmienić ją w chłodziarkę dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebujesz, 
  • możliwość wprowadzenia wewnątrz lodówki stref z różnymi temperaturami, 
  • dedykowane półki na wino.  

Artykuł partnera

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij