Close

I Ty możesz zostać projektantem własnej kuchni z Kreatorem Kuchni imello

To wyjątkowo proste narzędzie, dzięki któremu remont kuchni może zmienić się w naprawdę dobrą zabawę. Wystarczy kilka chwil, by zaplanować stylowe i funkcjonalne wnętrze. Darmowy program do projektowania kuchni od imello.pl jest już do Waszej dyspozycji!

Nie potrzeba więcej, jak kilka kliknięć, by móc stanąć w kuchni swoich marzeń. Jak to możliwe? Pozwala na to planer kuchni imello.pl – rewolucyjny program do projektowania kuchni online. Ten wyjątkowy kreator w małym palcu ma wszystkie zasady urządzania stylowych i funkcjonalnych kuchni, dlatego Ty nie musisz mieć żadnej wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania, by cieszyć się perfekcyjnym projektem, wysokiej jakości wizualizacją oraz kodem QR, który daje Ci możliwość zobaczenia kuchni w rozszerzonej rzeczywistości. I to bez specjalnych okularów! Wystarczy tablet lub smartphone. Sprawdź, na czym to polega!

Kreator Kuchni imello.pl – jak to działa?

Program do projektowania kuchni online od imello.pl to unikatowe narzędzie, które działa w pełni automatycznie, samodzielnie tworząc projekt na bazie wprowadzonych przez Ciebie informacji. Cały proces trwa kilka minut. Na początku wybieramy kształt pomieszczenia i podajemy jego wymiary, następnie możemy wprowadzić takie elementy, jak okna, drzwi oraz przyłącza, później na podstawie dostępnych propozycji wskazujemy wnętrzarski styl, który najbardziej nam się podoba, a na końcu określamy swoje oczekiwania co do AGD i zabudowy meblowej.

– Finalnie otrzymujemy gotowy projekt, wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu jesteśmy w stanie zobaczyć kuchnię w rozszerzonej rzeczywistości, osadzając ją w realnym pomieszczeniu. Możemy też pobrać listę szafek oraz sprzętów AGD, a projekt skonsultować ze studiem w okolicy z naszej bazy – wylicza Krystian Karwacki i jak zapewnia, aktualnie na rynku nie znajdziemy drugiego takiego, bezpłatnego programu.

Dodatkowe możliwości zyskujemy po zarejestrowaniu się. Wtedy wszystkie swoje projekty możemy zapisać na swoim koncie, aby móc edytować je w dowolnym momencie.

imello.pl – witaj w świecie dobrego designu

Kreator Kuchni to oczywiście serce imello.pl, jednak sam portal oferuje nam o wiele więcej. To miejsce idealne dla wszystkich poszukujących praktycznych i modnych rozwiązań do domowych wnętrz, ale też wiedzy o sprzętach AGD czy inspiracji oraz specjalistów, którzy pomogą im wcielić remontowe plany w życie.

– Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – wyjaśnia Barbara Jacek. imello.pl to również świetne źródło informacji o rabatach i promocjach na małe i duże AGD.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zamknij