Close

Funkcjonalne, estetyczne i solidne stoły ogrodowe 3w1

Stół to jeden z najważniejszych mebli nie tylko w domu, ale i ogrodzie. Estetyczny, funkcjonalny i solidny mebel tworzy miejsce spotkań, wypoczynku i rekreacji. Jest więc centrum domowego (lub ogrodowego) życia. Jednak aby spełniał swoją rolę, musi być dopasowany do potrzeb domowników oraz aranżacji przestrzeni. Jak zatem wybrać odpowiedni stół ogrodowy?

Nowoczesne trendy w aranżacji ogrodów

Współczesne trendy w projektowaniu przestrzeni kładą duży nacisk na minimalizm, maksymalne wykorzystanie miejsca oraz wysoką funkcjonalność. Widzimy to nie tylko w domach, gdzie popularność zdobywa styl skandynawski, prostota form i stonowane wzornictwo bez ornamentacji.

Minimalizm dociera również do ogrodów, o których coraz częściej myśli się w kategoriach spokojnego, prostego i subtelnego miejsca wypoczynku czy rekreacji. Wagę przywiązuje się do dopasowania układu, stylu, roślinności, a także wyposażenia nie tylko do indywidualnych potrzeb i preferencji mieszkańców, ale również do architektury budynku i sąsiadującego z ogrodem krajobrazu.

Minimalistyczne ogrody mają jeszcze jeden ważny atut — pozwalają maksymalnie wykorzystać każdy skrawek przestrzeni, dzięki czemu świetnie sprawdzają się przy małych działkach.

Nowoczesny ogród ma być estetycznym tłem, które daje możliwość obcowania z naturą bez dużych nakładów pracy. Efekt ten osiąga się poprzez oszczędną formę, zastosowanie niewielkiej ilości odpowiednio rozlokowanych roślin oraz właściwie dobrane, najlepiej wielofunkcyjne wyposażenie, takie jak stoły ogrodowe 3w1.

Ogród jako miejsce spotkań i rekreacji

Rola ogrodu nie ogranicza się jedynie do stworzenia pięknego tła czy zapewnienia miłego dla oka widoku z okna. To również miejsce spotkań i rekreacji.

W ogrodzie grillujemy z przyjaciółmi, bawimy się z dziećmi czy odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy. Poza zadbaniem o roślinność warto więc dobrze przemyśleć organizację miejsca do siedzenia, biesiadowania i przyjacielskich czy rodzinnych spotkań.

Kluczem jest właściwie dobrany stół ogrodowy, który pomieści wszystkich domowników i ich gości oraz wygodne siedziska zachęcające do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Przy wyborze stołu do ogrodu ważna jest jego solidność i odporność na warunki atmosferyczne, a także funkcjonalność i estetyka. Poza gabarytami trzeba więc zwrócić uwagę na materiały, z których jest wykonany oraz formę, wzornictwo czy kolorystykę.

Stoły ogrodowe 3w1 zapewniają nie tylko trwałość mebla i jego piękny wygląd. Są też wielofunkcyjne i dają możliwość przekształcenia ze stołu biesiadnego w bilardowy oraz ping-pongowy. To idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zorganizować w ogrodzie przyjemną strefę wypoczynku, ale i doskonałej zabawy.

Stoły ogrodowe 3w1 i ich największe zalety

Stoły ogrodowe Lissy

Ogrodowe stoły Lissy 3w1 łączy w jednym meblu funkcję stołu biesiadnego, bilardowego i ping-pongowego. Umożliwia to system nakładanych na stół blatów o różnym zastosowaniu.

Podstawową funkcją ogrodowego stołu jest stworzenie miejsca do spożywania posiłków i spotkań. Mebel 3w1 zmienia się w stół biesiadny poprzez założenie na niego odpowiedniego, płaskiego blatu z grubej, wodoodpornej sklejki. Po jego zdjęciu odsłonięte zostaje pole do gry, a mebel zmienia się w profesjonalny stół bilardowy. Drugi blat pozwala z kolei przekształcić go w stół do tenisa stołowego.

Stoły ogrodowe 3w1 są więc niezwykle funkcjonalne, a jednocześnie trwałe i odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki temu mogą stać w ogrodzie przez cały rok. Do produkcji ogrodowych stołów 3w1 wykorzystuje się materiały zabezpieczone przed działaniem wody, promieni UV i zmiennych temperatur — stal, lakierowane drewno, a także kamienne płyty oraz specjalistyczne sukno do gry w bilard. To gwarantuje długą żywotność mebla i zachowanie jego estetycznego wyglądu.

Wielofunkcyjne stoły ogrodowe 3w1 dostarczają rozrywki i wrażeń oraz zapewniają możliwość zdrowej rywalizacji z członkami rodziny czy znajomymi. Korzystać z nich mogą dorośli, jak i dzieci. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzają się nie tylko w przydomowych ogrodach, ale także w hotelach, restauracjach czy pensjonatach. Wstawienie stołu 3w1 do ogródka z pewnością przyciągnie gości i zapewni im świetną zabawę i miłe wspomnienia.

Materiał partnera.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sebagry
sebagry
3 lat temu

wow ! stolik bilardowy i ping pong w jednym ?
tego jeszcze świat nie widział ;D

Zamknij